Przejdź do strony: Wynajem powierzchni
Przejdź do strony: Powierzchnie biurowe
Przejdź do strony: Laboratoria
Przejdź do strony: Hale magazynowe
Przejdź do strony: Wirtualne biuro
Przejdź do strony: Grunt pod inwestycję
Przejdź do strony: Built to suit
Przejdź do strony: Przestrzenie wspólne

Co mówią o nas klienci

Biocentrum zachęca nasz przede wszystkim specjalistyczną powierzchnią laboratoryjną, wyposażeniem wraz z pakietem usług dedykowanych rozwojowi naszego biznesu.

Anna Krause

Prezes Zarządu Pozlab

Nasz koncern przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości i lokalizacji, w których otwieramy nasze fabryki czy centra dystrybucji. Wybór YouNick oznacza dla nas nie tylko nowoczesne przestrzenie biurowe i magazynowe, ale przede wszystkim możliwość współpracy z partnerem otwartym na nasze potrzeby i dbającym o ciągły rozwój nowoczesnej infrastruktury oraz usług około biznesowych

Albert Mokrzycki

Dyrektor Royal Canin Dystrybucja Centrum Poznań

SNP Poland Sp. z o.o. to jedna z największych firm IT w regionie, i jednocześnie jeden z największych polskich ekspertów usług informatycznych. YouNick tworzy dla nas środowisko, w którym możemy się rozwijać świadcząc usługi dla najbardziej wymagających klientów, jednocześnie optymalizując koszty działalności. Przykładem jest data center SNP Poland Sp. z o.o., zlokalizowane w YouNick .Obsługujemy w nim zarówno duże firmy międzynarodowe, jak i inne przedsiębiorstwa działające na terenie Parku YouNick.

Piotr Rogala

Dyrektor Finansowy Grupy SNP Poland Sp. z o.o.

Przejdź do strony: Dlaczego warto?
Przejdź do strony: Humanick