Centrum Konferencyjne

Zorganizuj konferencję. Przeprowadź kreatywny warsztat.

Skorzystaj z nowoczesnego Centrum Konferencyjnego YouNick, zlokalizowanego w biurowcu nr 3.

Korzyści wynajmu sali konferencyjnej w YouNick:

1. Możliwość dowolnego łączenia salek o łącznej powierzchni 190 m2

Centrum Konferencyjne YouNick to blisko 190 m2 nowoczesnej przestrzeni, mieszczącej jednorazowo do 130 osób.
Składa się z 3 łatwo łączonych ze sobą sal, które można wynająć osobno lub łącznie:

  • sali konferencyjnej A – 51 m2,
  • sali konferencyjnej B – 75 m2,
  • sali warsztatowej – 63 m2
    kolorowa sala stworzona z myślą o zajęciach kreatywnych i procesie projektowania metodą Design Thinking. Sala o powierzchni 63 m2 została wyposażona w duże stoły projektowe z możliwością dowolnej aranżacji, kreatywną ścianę do robienia notatek, która zmienia się w ścianę luster, a także regały i półki pozwalające na prezentowanie stworzonych prototypów. Miękkie, kolorowe pufy sprzyjają budowaniu przyjaznej, nieformalnej atmosfery. 

2. Bardzo nowoczesne wyposażenie

Wszystkie sale szkoleniowe i konferencyjne wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt i nagłośnienie. W każdej sali znajdują się telewizory wielkoformatowe 80” fullHD umieszczone na mobilnych wózkach z kółkami, a także nowoczesne mównice z ekranami dotykowymi 21,5” fullHD. Sale zostały objęte zasięgiem bezprzewodowego Internetu o szybkości do 100Mb/s.

3. Wideokonferencje z całym światem

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i szybkiemu łączu istnieje możliwość zorganizowania wideokonferencji.

4. Bezpłatny parking.
 


Zapraszamy do nowoczesnego i komfortowego centrum konferencyjnego YouNick w stolicy Wielkopolski. Oferujemy unikalne pomieszczenia na wynajem, idealne na konferencję, jak i szkolenie biznesowe. Niezależnie od tego, czy poszukujesz przestrzeni na dłużej, czy jedynie tymczasowo - YouNick wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom.

Centrum konferencyjne dostosowane do Twoich potrzeb - na codzienne i niecodzienne spotkania

Nasze Centrum Konferencyjne zlokalizowane jest pod Poznaniem na terenie YouNick Technology Park, do którego dotrzesz komfortowo z drogi ekspresowej S11, a także swobodnie w 15 min z samego centrum Poznania korzystając z publicznej komunikacji. Takie położenie gwarantuje dogodny dojazd dla uczestników spotkań bez konieczności stania w korku typowym dla miasta. Ponadto naszym gościom udostępniamy nieodpłatny parking.

Wnętrza naszych sal konferencyjnych utrzymane są w minimalistycznym industrialnym stylu. Tworzą nowoczesną i funkcjonalną przestrzeń, która oprócz klasycznych konferencji i spotkań umożliwia także przeprowadzenie kreatywnych warsztatów czy efektywnego szkolenia o bardziej swobodnym charakterze. Możliwa jest aranżacja przestrzeni z wykorzystaniem wygodnych siedzisk, miękkich puf czy ściany luster.

Oferujemy trzy sąsiadujące ze sobą sale o powierzchni kolejno: 63m2, 51m2 oraz 75m2, które opcjonalnie możemy połączyć dowolnie kształtując wielkość pomieszczeń. Za każdym razem staramy się dopasować przestrzeń do potrzeb i charakteru spotkania.

Nasze sale konferencyjne sprawdzą się także w przypadku organizacji spotkań online czy większych telekonferencji. Dzięki stabilnemu łączu oraz platformie do obsługi transmisji możesz liczyć na doskonały i płynny kontakt z uczestnikami online.

Wynajmij salę na szkolenie

Rozwój Twojej firmy zależy od rozwoju jej pracowników. Warto więc zabrać zespół do wygodnej przestrzeni, by zorganizować szkolenie czy warsztat.

Poza salą konferencyjną mieszczącą ponad sto osób do dyspozycji naszych klientów oddajemy także mniejsze kameralne salki dla kilkuosobowych zespołów, czy specjalnych spotkań biznesowych. Dodatkowo w naszej przestrzeni możesz zorganizować kilka warsztatów i szkoleń równocześnie. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Niezależnie jakie masz plany - przestrzeń w YouNick dopasujemy do Twoich potrzeb.

Zainteresowany? Skontaktuj się z doradcą