>

test

Wirtualne biuro

Zarejestruj firmę pod adresem parku technologicznego YouNick. Skorzystaj z usługi Wirtualnego Biura.

Oferta dla początkujących przedsiębiorców, freelancerów oraz firm poszukujących tymczasowego adresu w Polsce. Skorzystaj z pomocy w rozpoczęciu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Rejestrując się pod adresem YouNick - parku technologicznego stawiającego na nowoczesność i innowacyjność stosowanych rozwiązań - zwiększasz prestiż i wiarygodność swojego biznesu. Wystartuj z wirtualnym biurem w YouNick.

Wirtualne biuro w Poznaniu - YouNick

Jesteś początkującym przedsiębiorcą, który poszukuje prestiżowego adresu dla swojej firmy? Oferujemy wirtualne biuro w YouNick Technology Park i rozpoznawalny adres dla Twojej firmy. To idealna propozycja dla nowych działalności, a także dla przedsiębiorstw pragnących obniżyć koszty związane z wynajmem lokali biurowych czy zarządzaniem biurem. W ramach wirtualnego biura w Poznaniu oferujemy wirtualny sekretariat oraz dostęp do sal spotkaniowych, z których możesz skorzystać w zależności od potrzeb. Wybierając YouNick dla Twojej firmy, stawiasz na prestiż i wiarygodność swojego biznesu. Ponadto będziesz dysponować atrakcyjnym adresem do rejestracji działalności, a nasi pracownicy zadbają o Twoją korespondencję, paczki oraz dokumenty.

Dlaczego warto wybrać adres Parku Technologicznego YouNick?

YouNick Technology Park to pierwszy w Polsce prywatny park technologiczny, który od 17 lat stanowi miejsce rozwoju dla biznesu i innowacyjnych projektów. YouNick oferuje profesjonalną infrastrukturę w postaci przestrzeni biurowych, hal magazynowych oraz specjalistycznych powierzchni laboratoryjnych. Zakładając działalność pod adresem Parku YouNick, zwiększasz swoje szanse dopasowania do otoczenia oraz świadczonych usług. Ponadto wybór wirtualnego biura może znacznie zredukować koszty prowadzenia działalności. Jest to znakomity pomysł, gdy samodzielne wynajęcie lokalu nie jest realne. Jeśli prowadzisz działalność i nie potrzebujesz na co dzień fizycznego biura, a jedynie rozpoznawalnego adresu do korespondencji - adres YouNick Technology Park to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego biznesu.

Pozwól sobie na rozwój i odkrycie nowych możliwości biznesowych z YouNick.

W pakiecie oferujemy:

  • Rozpoznawalny adres rejestracyjny i korespondencyjny dla Twojej firmy
  • Obsługę korespondencji przychodzącej
  • Powiadomienia o korespondencji
  • Dostęp do sal konferencyjnych
  • Usługi dodatkowe oraz specjalne zniżki.

Zainteresowany? Skontaktuj się z doradcą