Przejdź do strony: Wynajem powierzchni
Przejdź do strony: Biuro classic
Przejdź do strony: Biuro open
Przejdź do strony: Pokój
Przejdź do strony: Wirtualny adres
Przejdź do strony: Laboratorium
Przejdź do strony: Magazyn

Grunt pod inwestycję

Sprawdź bank ziemi zlokalizowany w doskonale rozwijającej się Gminie Suchy Las. Wybierz grunt pod swoją inwestycję. Okolica dobrze skomunikowana z obwodnicą Poznania, tuż przy drodze nr 11 i w pobliżu węzła Poznań – Suchy Las.

Podstawowe informacje o działkach

Na sprzedaż lub pod dzierżawę działki o powierzchni od 7.000 m2 - 15.000 m2, łącznie tworzące teren o powierzchni 123.400 m2 (12.34 ha) w Złotnikach pod Poznaniem. Teren obejmuje działki o następujących numerach 276/31; 276/32; 276/33; 276/34; 276/35; 276/25; 276/26; 276/27; 276/28; 276/29. MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU GRUNTU ZARÓWNO W CAŁOŚCI, JAK POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁEK. Działki posiadają regularny kształt, zbliżony do prostokąta. Teren jest płaski i obecnie niezabudowany, porośnięty zielenią niską. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania teren przeznaczony jest pod usługi i produkcję lekką ( 1/PU -  teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, w tym handlowej). 45% powierzchni zabudowy. Uzbrojenie: sieć elektryczna, wodociągowa, kanalizacja, gaz, sieci teleinformatyczne o wysokiej przepustowości.
 

Lokalizacja

Działki znajdują się na północnym krańcu aglomeracji poznańskiej w miejscowości Złotniki, przy ul. Obornickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie YouNick, marketu budowlanego Leroy Merlin, centrum dystrybucyjnego AXPOL, w dalszej odległości zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz pola uprawne. W odległości 4 km od działek znajduje się węzeł komunikacyjny Poznań Północ stanowiący połączenie z trasą ekspresową S11 (Zachodnia Obwodnica Poznania), bezpośrednio skomunikowaną z Autostradą A2. Działki znajdują się:

  • 12 km od ścisłego centrum Poznania
  • 15 km od portu lotniczego Poznań – Ławica
  • 15 km od stacji PKP Poznań Główny
  • 1,2 km od stacji PKP Złotniki (bezpośrednio skomunikowana ze stacją Poznań Główny)

W odległości ok. 250 m od działek znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej ZKP Suchy Las.
 

Informacje o Gminie Suchy Las

Działka zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się Gminie Suchy Las. Gmina ta jest od lat zauważana przez podmioty badające kondycję finansową samorządów. W publikowanych rankingach, gmina plasuje się zawsze w czołówce (dochody gminy na mieszkańca w 2014 roku wyniosły 6581 zł, przy średniej dla Polski 5398,35 zł). Doceniany jest przede wszystkim klimat dla przedsiębiorców, polityka podatkowa i umiejętność zarządzania władz budżetem gminnym. Sąsiedztwo Poznania, będącego ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i oświatowym, stwarza dogodne warunki dla inwestorów zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej. Okolica jest dobrze skomunikowana z obwodnicą Poznania - 4 km od węzła Poznań – Złotkowo.

Tereny inwestycyjne YouNick to propozycja dla firm, które planują rozwój w okolicy Poznania, Suchego Lasu oraz Złotnik.

Zainteresowany? Skontaktuj się z doradcą

Przejdź do strony: Built to suit
Przejdź do strony: Zobacz YouNick
Przejdź do strony: Przestrzenie wspólne
Przejdź do strony: FAQ
Przejdź do strony: Referencje
Przejdź do strony: Dlaczego warto?
Przejdź do strony: Humanick