Przejdź do strony: Manifest
Przejdź do strony: Jak działamy
Przejdź do strony: Potencjał YouNick
Przejdź do strony: Zespół

Dołącz do YouNick i stań się częścią inspirującego miejsca do pracy, nauki i dla biznesu.

YouNick to pierwszy prywatny park technologiczny w Polsce. Od 2006 roku dostarczamy infrastrukturę biurową, magazynową i wysoce specjalistyczną powierzchnię laboratoryjną. Ulokowały się tu firmy  zajmujące się m.in. projektowaniem zaawansowanych systemów IT, outsourcingiem IT, biotechnologią, logistyką, konsultingiem, działalnością usługową oraz produkcyjną.

Lista firm

PozLab świadczy kompleksowe usługi analityczne w zakresie B+R dla branży farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, weterynaryjnej i pokrewnych.


www.pozlab.pl

Jesteśmy firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. 


www.snp-poland.com

Głównym obszarem naszej działalności jest projektowanie, wdrażanie i integracja złożonych systemów informatycznych oraz zagwarantowanie ich bezpiecznego funkcjonowania. Grupa Trecom to ponad 50 światowej klasy inżynierów certyfikowanych przez najważniejszych przedstawicieli branży IT.


www.trecom.pl

Jesteśmy dostawcą artykułów biurowych, spożywczych, higienicznych i chemicznych oraz materiałów do druku. "Żyjemy klientem" to nasza kluczowa wartość, na której opieramy codzienne działania.

 


www.ofix.pl

Smart Pharma zajmuje się opracowywaniem, produkcją i komercjalizacją innowacyjnych produktów medycznych.


www.smartpharma.com.pl

Od 20 lat tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. 


www.nickel.com.pl

Największa spółka w Polsce zajmująca się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej.


www.pgnig.pl

Nasza główna dziedzina to dystrybucja odzieży reklamowej dla firm za pośrednictwem Agencji Reklamowych i pośredników B2B.


www.texet.pl

Projektujemy, tworzymy, wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie dla firm. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe systemy ERP, CRM, BPM, jak również najlepsze w swojej klasie oprogramowanie kadrowo-płacowe iPersonel i do zarządzania serwisem iService.


lstsoft.pl
Przejdź do strony: Nagrody
Przejdź do strony: YouNick Technology Park
Przejdź do strony: Kariera