Centrum Konferencyjne

Zorganizuj konferencję. Przeprowadź kreatywny warsztat.

Skorzystaj z nowoczesnego Centrum Konferencyjnego YouNick, zlokalizowanego w biurowcu nr 3.

3 największe korzyści wynajmu sali konferencyjnej w YouNick:

1. Możliwość dowolnego łączenia salek aż do 190 m2

Centrum Konferencyjne YouNick to blisko 190 m2 nowoczesnej przestrzeni, mieszczącej jednorazowo do 130 osób. Składa się z 3 łatwo łączonych ze sobą sal, które można wynająć osobno lub łącznie:

  • sali konferencyjnej A – 51 m2,
  • sali konferencyjnej B – 75 m2,
  • sali warsztatowej – 63 m2,

2. Bardzo nowoczesne wyposażenie

Wszystkie sale szkoleniowe i konferencyjne wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt i nagłośnienie. W każdej sali znajdują się telewizory wielkoformatowe 80” fullHD umieszczone na mobilnych wózkach z kółkami, a także nowoczesne mównice z ekranami dotykowymi 21,5” fullHD. Sale zostały objęte zasięgiem bezprzewodowego Internetu o szybkości do 100Mb/s.

3. Wideokonferencje z całym światem

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i szybkiemu łączu istnieje możliwość zorganizowania wideokonferencji z osobami znajdującymi się w różnych miejscach na świecie. Sprzęt do wideokonferencji z kamerą fullHD umożliwia połączenie z 10 osobami jednocześnie. Szybki Internet do 100Mb/s gwarantuje wysoką jakość połączenia.

 

W Centrum Konferencyjnym YouNick znajduje się również warsztatownia - kolorowa sala stworzona z myślą o zajęciach kreatywnych i procesie projektowania metodą Design Thinking. Sala o powierzchni 63 m2 została wyposażona w duże stoły projektowe z możliwością dowolnej aranżacji, kreatywną ścianę do robienia notatek, która zmienia się w ścianę luster, a także regały i półki pozwalające na prezentowanie stworzonych prototypów. Miękkie, kolorowe pufy sprzyjają budowaniu przyjaznej, nieformalnej atmosfery. 

Centrum Konferencyjne YouNick to wygodne miejsce na organizację konferencji biznesowych, naukowych, branżowych oraz innego rodzaju spotkań dla firm z Poznania, Suchego Lasu oraz Złotnik.


 

Wynajem sal konferencyjnych 24h.
Bezpłatny parking.
Catering organizowany przez restaurację KarmNick, ulokowaną tuż obok Centrum Konferencyjnego.

Dla najemców Parku 30% rabat.

POBIERZ FOLDER O CENTRUM KONFERENCYJNYM YOUNICK

Zainteresowany? Skontaktuj się z doradcą