Drukuj

2016/12/01

Organizacja i finansowanie wydarzeń sportowych
Projektuj z najlepszymi, poznaj design thinking

Zapraszamy na szkolenie, na którym poznasz najnowsze techniki stosowane przez organizatorów wydarzeń sportowych na świecie. Dzięki design thinking, business model canvas czy customer development, dowiesz się, jak jeszcze lepiej zorganizować wydarzenie sportowe. Dodatkowo uczestnicy warsztatów otrzymają informacje, jak i gdzie pozyskać dofinansowanie na organizację wydarzeń

 

 

OPIS WARSZTATU
 

Warsztat ma charakter koncepcyjny. Jest podzielony na krótką̨ część prezentacyjną, pokazującą sposób myślenia w procesie identyfikowania wyzwań (by zgromadzeni mieli świadomość nad czym pracują) oraz część ćwiczeniową. W jej trakcie uczestnicy pracują̨ pod opieką moderatora, podzieleni na mikro zespoły. Praca warsztatowa nastawiona na pozyskanie konkretnych umiejętności w obszarze:

  •         Planowanie
  •         Organizacja
  •         Sponsorzy
  •         Finansowanie ze środków publicznych
  •         Innowacyjne trofea sportowe

 

KOSZT UCZESTNICTWA

Warsztaty są bezpłatne

TERMIN I MIEJSCE:
14.12. 2016 - WROCŁAW, 14:00 – 18:00

KOGO SZUKAMY:
• Organizatorów wydarzeń sportowych

CO W ZAMIAN?
• Praca z wielokrotnie nagradzanymi projektantami nowych produktów
• Możliwość poznania metodyki design thinking w praktyce

 

PROWADZĄCY:
Rafał Roszak - z wykształcenia kulturoznawca i designer, z doświadczenia menedżer projektów, z zachowania prosument. Fascynują go nowe wyzwania i możliwości, jakie otwierają przed nami nowe technologie. Przez długi czas współtworzył Grupę Wyższych Szkół Bankowych, gdzie m.in. zarządzał działem marketingu i rozwojem nowej oferty. Współpracując z Beyond.pl miał przyjemność tworzyć innowacje na rynku IT.  W Younick, korzystając z know-how i zaplecza sprzętowego, wspiera Partnerów w procesie tworzenia i wprowadzenia na rynek nowych produktów. Uwielbia horrory klasy Z, PS4, komiksy i dobrą kuchnię, ale ponad wszystko swoje dwie córy.

 

ZAPISY:
MAIL: natalia.uchman@younick.pl
TELEFON: +48 508 618 049