Drukuj

2015/11/09

Nowy biurowiec YouNick nominowany do nagrody Eurobuild Awards!
Zobacz reportaż o Biurowcu nr 3.

Nagrody Eurobuild Awards to jedne z najważniejszych wyróżnień w branży nieruchomości komercyjnych. Cieszymy się, że filozofia miejsca pracy, która odzwierciedla się w powierzchniach biurowych Biurowca nr 3, znalazła uznanie. Więcej o tej filozofii dowiesz się z reportażu o naszym nowym biurowcu z nowoczesnymi biurami do wynajęcia. Zobacz!

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ REPORTAŻ

 


Eurobuild Awards to nagrody przyznawane firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem projektu Eurobuild Awards 2015 jest wyłonienie najlepszych firm w 2015 roku oraz projektów zrealizowanych/otwartych w 2015 roku.

Nagrody Eurobuild Awards to unikatowa inicjatywa, która w krótkim czasie wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości komercyjnych. Ze względu na formułę przyznawania nagród, pierwsze edycje Eurobuild Awards znalazły uznanie zarówno wśród uczestników ceremonii wręczenia nagród, sponsorów i partnerów, jak i całego rynku, co świadczy o potrzebie istnienia takiego projektu. Eurobuild Awards wyrastający na najważniejsze wydarzenie roku kreuje liderów, wskazuje trendy oraz mocne strony rynku.

3 grudnia w Hotelu Double Tree by Hilton odbędzie się uroczystość wręczenia nagród w 6. edycji Eurobuild Awards. Przedstawiciele czołowych firm rynku nieruchomości komercyjnych zbiorą się licznie w tym dniu, aby nagrodzić najlepsze firmy i projekty w 33 kategoriach.

Więcej informacji: http://eurobuildawards.com/