Aktualności

2014/06/30

Jak dbać o wysokiej jakości kontakt z człowiekiem? Wzmacniać i odbudować więzi międzyludzkie za pomocą słowa? Skutecznie łagodzić nieporozumienia? Mówi o tym filozofia Porozumienia Bez Przemocy, którą będzie można zgłębić podczas wykładu „Świadoma komunikacja. Jak mówić, żeby nas słuchano i jak słuchać, żeby do nas mówiono”, organizowanego przez Nickel Technology Park Poznań.

Więcej
2014/06/26

Nickel Technology Park Poznań (NTPP) poszukuje w całej Polsce innowacyjnych przedsięwzięć w branży biotechnologicznej, medycznej, chemicznej, informatycznej, odnawialnych źródeł energii oraz ochrony środowiska. Na kolejny projekt w ramach Nickel Inkubator NTPP pozyskał dofinansowanie z funduszy unijnych w wysokości 6,7 mln zł. W poniedziałek, 30 czerwca br. na terenie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się otwarta konferencja prezentująca innowacyjny sposób prowadzenia inwestycji kapitałowych przez podpoznański park. Toruńska uczelnia została partnerem merytorycznym działającego od 2011 r. inkubatora NTPP.

Więcej
2014/04/08

Jeżeli lubisz technologiczne wyzwania, posiadasz dużo pozytywnej energii i i entuzjazmu a do nowych zadań podchodzisz z zaciekawieniem i odwagą to Nickel Technology Park Poznań jest idealnym miejscem pracy dla Ciebie.

Więcej
2014/01/28

W maju 2015 r. Nickel Technology Park Poznań (NTPP) uruchomi w Złotnikach Centrum Usług Biznesowych – wysokiej klasy infrastrukturę dedykowaną m.in. innowacyjnym przedsiębiorstwom oraz środowiskom naukowym i badawczo-rozwojowym. W obiekcie o powierzchni prawie 4500 m2 powstaną nowoczesne biura, sale konferencyjne i przestrzeń wystawiennicza oraz unikalny w skali regionu testLAB – specjalistyczny zespół pracowni, wspierający rozwój nowych produktów i usług. Rozbudowa NTPP rozpocznie się wiosną 2014 r. Na realizację inwestycji o wartości z WRPO dofinansowanie w wysokości ok. 7 mln zł.

Więcej
2014/01/16

PARP informuje, że rozpoczął się nabór wniosków do pierwszego etapu projektu Polski Most Krzemowy (zamknięcie naboru: 28 stycznia 2014 r.) Jest to projekt systemowy PARP finansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Więcej