Drukuj

2015/01/15

Wyjdź poza schemat!
YouNick zaprasza na warsztaty rozwoju osobistego

Jak uwolnić swój potencjał i żyć pełnią życia? Jak zacząć realizować swoje marzenia? Gdzie znaleźć siłę, by wyjść ze strefy komfortu? Na te i wiele innych pytań odpowie we wtorek, 31 marca w Złotnikach k. Poznania Michał Pasterski, doświadczony trener, coach i bloger. Na otwarte warsztaty rozwoju osobistego „Wyjdź poza schemat”, zaprasza do swojej siedziby park technologiczny YouNick. Dla posiadaczy karty HumaNick wstęp jest darmowy, dla pozostałych osób płatny 15 zł.

Ciągle słyszymy: Żyj pełnią życia! Uwolnij swój potencjał! Ale co to w ogóle znaczy? Mamy medytować? Przejść na weganizm? Wysyłać miłość wszystkim istotom? A może po prostu trochę mniej się stresować. Trochę bardziej dostrzegać pozytywne strony życia. Nieco więcej świętować, uprawiać sport, spotykać się z przyjaciółmi, podróżować, doceniać. Po prostu wziąć głęboki oddech na wiosnę. W najbliższy wtorek czekam w YouNick na wszystkich, którzy szukają sposobów, aby zmienić swoje życie na lepsze – zaprasza Michał Pasterski.

Warsztat „Wyjdź poza schemat” to pierwsze z cyklu comiesięcznych spotkań organizowanych przez YouNick w ramach opracowanego wspólnie z pracodawcami Programu HumaNick: Enjoy your workplace! Uruchomiony w styczniu br. program ma wspierać pracowników w rozwoju zawodowym i osobistym oraz promować kulturę organizacyjną uwzględniającą ich potrzeby i indywidualność.

Marcowy warsztat poprowadzi Michał Pasterski, certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego oraz wykładowca Collegium Da Vinci. W kolejnych miesiącach w YouNick pojawią się m.in. Jakub Cyran, ekspert od marketingu interaktywnego, e-commerce i Big Data, specjalista od mediów społecznościowych Yuri Drabant, Wojciech Ławniczak, doradca biznesowy i trener promujący metodę design thinking oraz Marek Zieliński, który pokaże jak sprzedawać drogo wykorzystując rolę emocji w biznesie.

Zależy nam, aby YouNick był miejscem, w którym rodzą się nowe idee, innowacyjne usługi i produkty. Miejscem spotkań, dyskusji i intensywnej wymiany poglądów. Dlatego, mimo iż program HumaNick stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o pracownikach zatrudnionych na terenie parku, otwieramy się także na mieszkańców Poznania i okolic Suchego Lasu. Zapraszamy ich na cykl wyjątkowych spotkań z ludźmi, którzy mogą zmienić spojrzenie na rozwój zawodowy i osobisty każdego z nas. Z pierwszego warsztatu będzie można skorzystać jeszcze w tym miesiącu. Dla posiadaczy karty HumaNick wstęp jest bezpłatny, natomiast dla pozostałych osób przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną cenę – wyjaśnia Natalia Uchman, opiekująca się w Parku programem HumaNick.

Warsztaty „Wyjdź poza schemat” odbędą się w siedzibie YouNick w Złotnikach k. Poznania we wtorek, 31 marca br. w godzinach 15.00-17.00 (ul. Krzemowa 1, sala konferencyjna w biurowcu nr 1). Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest rejestracja (imię i nazwisko i firma) pod adresem mailowym: natalia.uchman@younick.plDojazd do parku technologicznego autobusami linii 903 (os. Sobieskiego w Poznaniu – Park Nickel), 832 i 904 (os. Sobieskiego w Poznaniu – ul. Złotnicka w Złotnikach) oraz 905 (Dworzec PKP Poznań Główny – ul. Złotnicka w Złotnikach) komunikacji ZKP Suchy Las.

 

Co:   Warsztat „Wyjdź poza schemat”
Kto:       Michał Pasterski – trener rozwoju osobistego, coach
Gdzie:   Park technologiczny „YouNick”, Złotniki k. Poznania, ul. Krzemowa 1
Kiedy:   31 marca, g. 15-17
Dojazd:   autobusy linii 903 (os. Sobieskiego w Poznaniu – Park Nickel), 832 i 904 (os. Sobieskiego w Poznaniu – ul. Złotnicka w Złotnikach) oraz 905 (Dworzec PKP Poznań Główny – ul. Złotnicka w Złotnikach) komunikacji ZKP Suchy Las
Cena:       warsztaty bezpłatne dla uczestników Programu HumaNick, dla pozostałych płatne 15 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Michał Pasterski od ponad 9 lat pomaga ludziom uwolnić swój wewnętrzny potencjał. Jest certyfikowanym coachem (ICF), wykładowcą coachingu i trenerem rozwoju osobistego oraz wykładowcą Collegium Da Vinci. Prowadzi najpopularniejszy w Polsce blog o rozwoju osobistym michalpasterski.pl, którego śledzi aż 140 tys. internautów. Wspiera tak znane marki i instytucje jak: Microsoft, Grant Thornton, McKinsey&Company czy Greenpeace. Organizuje MeetPRO, cykliczne spotkania pasjonatów rozwoju osobistego. Szczegółowe informacje o prelegencie dostępne na www.michalpasterski.pl.