Drukuj

2016/09/27

Wygodne i nowoczesne biuro za 0 złotych przez 3 miesiące!
Przyjdź na Drzwi Otwarte YouNick 13.10

Jeśli czujesz, że nowoczesne biuro to nie tylko winda, klimatyzacja i darmowy parking, a przyjazność nie kończy się na ergonomicznym fotelu i darmowej kawie, to warto żebyś zajrzał 13 października do YouNick. Zaprezentujemy nasz biurowiec rodem z Doliny Krzemowej. Teraz dodatkowo 3-miesięczne wakacje czynszowe na start.

Badania pokazują, że człowiek zmotywowany to człowiek kreatywny i efektywny. Jak nowoczesna przestrzeń pracy w połączeniu z szeregiem usług, pozwalających harmonijnie łączyć życie zawodowe z prywatnym, wpływa na zadowolenie i zaangażowanie w pracę będzie można sprawdzić już 13 października w YouNick.                                                                           

Nowoczesne biura w formule klasycznej i open space, strefy chill, kreatywne salki spotkań, centrum konferencyjne, restauracja, żłobek i przedszkole – wszystko dla Twojej wygody. Dodatkowo kursy  językowe, warsztaty i biblioteka multimedialna. Dojazd dedykowanym autobusem.

 

- Ofertę YouNick rozwijamy nie tylko w oparciu o najnowsze trendy i badania rynkowe, ale także rozmawiając z menadżerami i pracownikami naszych najemców. Dlatego w nowym biurowcu stworzyliśmy wyjątkowe przestrzenie oraz usługi dodatkowe, które mają sprzyjać kreatywnej i wydajnej pracy, integracji, kooperacji oraz relaksowi, kluczowemu dla utrzymania efektywności i zaangażowania pracowników – tłumaczy Paulina Włodarska, menedżer ds. komercjalizacji YouNick.
 

 

Dlaczego warto być w YouNick?

 

YouNick to idealne miejsce do prowadzenia naszego biznesu. Znaleźliśmy tutaj wszystko, czego potrzebujemy: dostosowane do naszych wymagań przestrzenie biurowe, salki szkoleniowe i konferencyjne, dostępne dla  naszych pracowników bez dodatkowych opłat, miejsca do odpoczynku, zaplecze gastronomiczne i przedszkole oraz super dojazd do centrum. Ale park to nie tylko ciągle udoskonalana infrastruktura. O jego wyjątkowości decyduje przede wszystkim możliwość współpracy z pozostałymi najemcami oraz powstającymi tutaj startupami - mówi Edward Nowicki, członek zarządu Trecom, najemcy YouNick.

 

Zobacz, co mówią o nas nasi najemcy i dlaczego warto być w YouNick

 

 

 

Prezentacja Biurowca nr 3 odbędzie się 13 października w 3 różnych godzinach.
Wybierz godzinę, która najbardziej Ci pasuje – czekamy na Ciebie o 9:00, o 12:00 i o 14:00 w holu Biurowca nr 3 na ulicy Krzemowej 1 w Złotnikach.
Zarejestruj się, korzystając z poniższego formularza.

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA DRZWI OTWARTE

Przejdź do strony: Zarejestruj się na Drzwi Otwarte YouNick 13 października.