VTS

Dążymy do tego, by wprowadzić polską branżę transportową w XXI wiek.


VTS zajmuje się tworzeniem i wdrożeniem na polski rynek teleinformatycznego systemu zarządzania procesami prawno-ekonomicznymi branży transportowej.

Od lat współpracujemy z polskimi przedsiębiorstwami transportowymi, wspierając je w interpretacji tysięcy niejasnych przepisów. Obserwacja rzeczywistości prawnej, w jakiej funkcjonują, zainspirowała nas do opracowania narzędzia, które pomogłoby się w niej odnaleźć. Tak narodził się pomysł stworzenia systemu teleinformatycznego, wykorzystującego nowoczesne technologie i prawniczą wiedzę do zwiększania rentowności firm z branży transportu drogowego.

Nawet w dużych firmach transportowych zarządzanie kilkoma tysiącami rekordów prawnych to wyzwanie. Aby faktycznie usprawnić obsługę rachunkowo-prawną zleceń, trzeba było stworzyć narzędzie od postaw, poświęcając kilka lat pracy. Mieliśmy dobry pomysł, zaangażowany zespół i wsparcie YouNick. Podjęliśmy wyzwanie.

Tworzony przez nas system zautomatyzuje i usprawni szereg procesów prawno-ekonomicznych w branży transportowej. Co to oznacza dla firm? Zmniejszą koszty przewozów i obsługi floty, zoptymalizują czas jazdy i zarządzanie pracą kierowców oraz zwiększą elastyczność dojazdów oraz za- i wyładunków. Zaoszczędzą.

Jeśli chodzi o prace nad produktem, jesteśmy na ostatniej prostej.
Wierzymy, że stanie się wkrótce jedną z największych przewag konkurencyjnych polskich firm transportowych.

Pomysłodawca:

Mariusz Miąsko, Marcin Kolenda


Istniejemy od:

stycznia 2013 r.

Zajmujemy się:

tworzeniem i wdrożeniem na polski rynek teleinformatycznego systemu zarządzania procesami prawno-ekonomicznymi branży transportowej


Działamy:

na styku sektora nowych technologii i IT oraz rynku usług rachunkowo-prawnych

Wspieramy:

polskie przedsiębiorstwa działające w branży transportu drogowego (przewóz towarów)


Nasza misja:

wprowadzić polską branżę transportową w XXI wiek