Drukuj

2015/10/09

Trecom oraz CEDC International w nowym biurowcu YouNick!
Dołącz do grona najemców YouNick - teraz biuro za 0 zł przez 3 miesiące!

Nowy biurowiec YouNick to miejsce do rozwoju biznesu dla firm, startupów oraz osób poszukujących przestrzeni coworkingowej. W budynku, wzorowanym na siedzibach najlepszych firm IT na świecie, swoje biura zlokalizowały już spółki Trecom oraz CEDC International. Dla firm, które wynajmą kolejne powierzchnie w nowo otwartym biurowcu, przygotowaliśmy specjalne 3-miesięczne wakacje czynszowe.

Pierwsza z nich, wieloletni najemca, od ponad 20 lat zajmuje się wdrożeniami informatycznymi, szkoleniami, wsparciem użytkowników oraz dostawą sprzętu teleinformatycznego, działając przede wszystkim w takich obszarach jak Security, Data Center i Collaboration. Niezwykle szybki rozwój Trecom zaowocował w ostatnich 2 latach podwojeniem liczby pracowników. Nowe, ponad 300-metrowe biuro pozwoli na dalsze zwiększanie zatrudnienia oraz zapewni jeszcze lepsze warunki do pracy i integracji zespołu spółki. Klientami Trecom są duże firmy m.in. z sektorów bankowego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.

Drugim z nowych najemców YouNick – CEDC International - to jeden z największych producentów wódki oraz dystrybutorów alkoholu na świecie. W parku technologicznym w Złotnikach firma postanowiła zlokalizować Shared Service Center. Dla blisko 50-osobowego personelu spółka wynajęła w biurowcu 400-metrową, nowoczesną przestrzeń biurową.

Nowoczesna przestrzeń do pracy i odpoczynku, szybki dojazd obwodnicą Poznania oraz komunikacją miejską, restauracja KarmNick, żłobek i przedszkole UL, program HumaNick z warsztatami, kursami językowymi i biblioteką, grupy zakupowe, paliwowe i energetyczne, ogólnodostępny bezpłatny parking oraz myjnia - to tylko niektóre wyróżniki naszego parku. Ofertę YouNick rozwijamy nie tylko w oparciu o najnowsze trendy i badania rynkowe, ale także rozmawiając z menadżerami i pracownikami naszych najemców. Dlatego w nowym biurowcu stworzyliśmy wyjątkowe przestrzenie oraz usługi dodatkowe, które mają sprzyjać kreatywnej i wydajnej pracy, integracji, kooperacji oraz relaksowi, kluczowemu dla utrzymania efektywności i zaangażowania pracowników – wyjaśnia Paulina Włodarska odpowiedzialna za komercjalizację przestrzeni YouNick.

W nowym biurowcu w Złotnikach do dyspozycji przyszłych najemców powstało łącznie 3,2 tys. mkw.  powierzchni biurowych, zbudowanych w standardzie open space lub classic. Wszystkie biura, oprócz szeregu niezbędnych instalacji teletechnicznych, klimatyzacji i wentylacji, posiadają stały dostęp do światła dziennego, a dzięki uchylnym oknom, także to świeżego powietrza. Sercem obiektu jest szerokie atrium na styku wszystkich kondygnacji, w którym zawieszono 5 ogólnodostępnych salek spotkań. Na parterze znajduje się recepcja, a także restauracja oraz nowoczesne centrum konferencyjne o pow. 190 m2. W podziemnej hali garażowej zlokalizowano 46 płatnych miejsc postojowych. Dla osób dojeżdżających do pracy rowerem na każdym piętrze biurowca przygotowano sanitariaty z prysznicami oraz zamykanymi szafkami ubraniowymi.

Poza strefą chill na parterze, integracji i kreatywności pracowników służą ogólnodostępne kuchnie oraz otwarte, zachęcające do rozmów i kooperacji przestrzenie wspólne. Cały budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w ogólnodostępne wi-fi oraz 24-godzinny monitoring i ochronę. Prosto z biurowca można przejść do parku - miejsca na chwilę relaksu wśród zieleni na ustronnych ławeczkach. Projekt wnętrz nowego budynku przygotowało poznańskie biuro Ultra Architects.

- YouNick to idealne miejsce do prowadzenia naszego biznesu. Znaleźliśmy tutaj wszystko, czego potrzebujemy: dostosowane do naszych wymagań przestrzenie biurowe, salki szkoleniowe i konferencyjne, dostępne dla naszych pracowników bez dodatkowych opłat, miejsca do odpoczynku, zaplecze gastronomiczne, przedszkole oraz dogodny dojazd do centrum. Ale park to nie tylko ciągle udoskonalana infrastruktura. O jego wyjątkowości decyduje przede wszystkim możliwość współpracy z pozostałymi najemcami oraz powstającymi tutaj startupami - mówi Edward Nowicki, członek zarządu Trecom.

 

Chcesz skorzystać z 3 miesięcznych wakacji czynszowych?
Przyjdź na Drzwi Otwarte 29 października i dowiedz się więcej o promocji!
Zapisz się: www.younick.pl/wakacjeczynszowe
 

 

NOWY BIUROWIEC YOUNICK

Nowa Dolina Krzemowa pod Poznaniem