Spark Software

Wierzymy, że dzięki aplikacji Spark Software zakupy produktów spożywczych dla milionów klientów już wkrótce staną się po prostu wygodne.


Spark Software tworzy aplikację mobilną, która globalnie zrewolucjonizuje robienie zakupów spożywczych offline i online. Firma wspiera konsumenta w wygodzie świadomego robienia zakupów FMCG, producenta w digitalizacji oraz personalizacji działań marketingowych, retailera w digitalizacji handlu offline bez przenoszenia go do świata online.

Czy powtarzalne i dla wielu osób uciążliwe zakupy produktów spożywczych mogą być wygodne i przyjemne ? Bez konieczności stania w długich kolejkach do kasy, pamiętania o kolejnych kartach lojalnościowych czy nie mieszczących się w portfelu bonach rabatowych? My wierzymy, że tak. I dlatego wspólnie z inwestorami, parkiem technologicznym YouNick oraz funduszem MCI, stworzyliśmy spółkę SPARK Software.

Nowoczesne technologie stoją za przełomowymi odkryciami w nauce, medycynie czy przemyśle, przyspieszają oraz zmieniają procesy biznesowe. Wykorzystywane w mądry i odpowiedzialny sposób, każdego dnia zmieniają nasze życie na lepsze. Zafascynowani rozwojem Internetu oraz możliwościami urządzeń mobilnych, w Spark Software pracujemy nad rozwiązaniem, które zrewolucjonizuje zakupy w sklepach spożywczych. Mamy nadzieję, że nasza aplikacja dla branży FMCG stanie się tym samym, czym Google jest dla rynku reklamowego, Amazon dla rynku książek, a Apple dla muzyki.

Nasza aplikacja i powiązana z nią platforma dla producentów i retailerów stworzy zupełnie nowe doświadczenie konsumenckie. Aplikacja  po raz pierwszy połączy to, co najlepsze w handlu tradycyjnym i internetowym – możliwość wybierania produktów w realnym sklepie, łatwy proces zakupowy oraz promocje kierowane bezpośrednio do konsumenta, na jego urządzenie mobilne.

Na unikalnym w skali światowej rozwiązaniu zyskają wszystkie współpracujące strony. Wyposażeni w smartfony konsumenci zrobią codzienne zakupy FMCG szybko i bezpiecznie, posługując się smartfonem w sklepie zarówno w procesie wyboru artykułów spożywczych, jak i płatności. Proste i skuteczne narzędzie do lojalizacji sprzedaży zapewni producentom wyższą efektywność działań marketingowych oraz znacząco obniży ich koszty. A retailerzy dzięki rewolucyjnemu podejściu do obsługi klientów przy kasach z pewnością zwiększą swoje obroty.

Wierzymy, że dzięki aplikacji Spark Software zakupy produktów spożywczych dla milionów klientów już wkrótce staną się po prostu wygodne.


Odwiedź nas: www.spark-software.com

Zespół:

Witold Ferenc, Prezes Zarządu,
Klaudiusz Frydrych, Członek Zarządu
 


Istniejemy od:

stycznia 2015 r.

Tworzymy:

tworzymy aplikację mobilną, która globalnie zrewolucjonizuje robienie zakupów spożywczych offline i online


Działamy:

na styku branży FMCG i sektora IT

Wspieramy:

konsumenta w wygodzie świadomego robienia zakupów FMCG, producenta w digitalizacji oraz personalizacji działań marketingowych, retailera w digitalizacji handlu offline bez przenoszenia go do świata online


Nasza misja:

zrewolucjonizować sposób robienia zakupów spożywczych na świecie