Drukuj

2015/06/15

Rowerowy tydzień w YouNick!
Akcja „Bezpieczny rower”, warsztat „Szkoła pleców” i jednoślad do wygrania.

W YouNick wakacje rozpoczynamy „Rowerowym tygodniem”.  Pracownicy firm ulokowanych na terenie parku, którzy zamienią komunikację miejską i samochody na rower mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody!  Przyłącz się ;)

Akcja rozpoczyna się 17 lipca bezpłatnym znakowaniem rowerów przez poznańską policję. Kolejne 7 dni to konkurs z nagrodami dla osób zatrudnionych na terenie YouNick, które zamienią samochody i komunikację miejską na jednoślady. Na zakończenie, w piątek 24 lipca podczas warsztatu "Szkoła pleców, czyli Twój zdrowy kręgosłup w biurze" rozlosujemy atrakcyjne nagrody! Przyłącz się!

„Rowerowy tydzień w YouNick” rozpoczynamy akcją „Bezpieczny rower”. W piątek, 17 lipca na parkowym patio policjanci bezpłatnie oznakują rowery mieszkańców Poznania i okolic. Zapraszamy w godz. od 13:00 do 15:00 zarówno osoby pełnoletnie, jak i dzieci z rodzicami. Każdy rower dostanie swój indywidualny numer, który zostanie umieszczony w policyjnym rejestrze. A właściciel oznakowanego w ten sposób pojazdu otrzyma oficjalne potwierdzenie przystąpienia do programu. Warunkiem udziału w akcji jest posiadanie jednośladu spełniającego wymogi bezpieczeństwa, a także zgłoszenie chęci oznakowania roweru: humanick@younick.pl. Więcej informacji o projekcie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz Powiatu Poznańskiego można znaleźć na stronie www.poznan.policja.gov.pl.

Wakacje to bardzo dobry moment do propagowania zdrowego i aktywnego trybu życia. Postanowiliśmy zachęcić pracowników firm zlokalizowanych w parku do zrezygnowania z dojazdu do pracy samochodami i zastąpienia ich rowerami. Na terenie YouNick nie tylko mamy bezpłatny, monitorowany parking dla jednośladów, ale zadbaliśmy także o specjalne szafki i prysznice dla amatorów dwóch kółek – wyjaśnia Natalia Uchman, opiekująca się w parku programem HumaNick. – Podczas „Rowerowego tygodnia” przygotowaliśmy dla naszych najemców specjalny konkurs, motywujący do zmiany codziennych nawyków. Osoby, które przynajmniej 3 razy przyjadą do pracy w YouNick na jednośladzie, będą mogły wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród – akcesoriów rowerowych oraz najważniejszego trofeum – roweru! O swoją kondycję będzie można zadbać także na kolejnych warsztatach HumaNick, zatytułowanych w tym miesiącu „Szkoła pleców, czyli Twój zdrowy kręgosłup w biurze”.

Kupon i stemple wręczane będą na szlabanie przy wjeździe głównym na szlabanie. 1 przyjazd rowerem = 1 stempel.

Aby wziąć udział w konkursie, należy się zgłosić: humanick@younick.pl
Zapoznaj się z regulaminem konkusu.

O tym, jak aktywnie spędzać czas także podczas wielogodzinnego dnia pracy, opowie Małgorzata Jachacz-Łopata, doświadczona fizjoterapeutka oraz instruktorka Pilates i jogi. W piątek, 24 lipca w  nowoczesnym Centrum Konferencyjnym YouNick uczestnicy warsztatów poznają wyjątkowe ćwiczenia w pracy i poza nią oraz techniki rozluźniające i przeciwbólowe do samodzielnego stosowania. Dwugodzinne spotkanie z terapeutką rozpocznie się o 14:00, a zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym: humanick@younick.pl. Dla posiadaczy karty Humanick warsztaty są bezpłatne, dla pozostałych osób odpłatność wynosi jedynie 15 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do YouNick w piątek, 24 lipca o godzinie 14:00 do Centrum Konferencyjnego znajdującego się w nowym biurowcu (Biurowiec nr 3)
Zapisy: humanick@younick.pl