PozLab

Wierzymy, że dzięki naszej wiedzy oraz zaangażowaniu pomagamy tworzyć produkty ratujące życie.


PozLab jest wiodącym na rynku polskim i europejskim, niezależnym centrum badań i rozwoju. Zajmuje się pełnym rozwojem produktów innowacyjnych i generycznych i kontrolą jakości sterylnych i niesterylnych środków leczniczych.

Wiemy ile pracy wymaga opracowanie produktu leczniczego i właśnie dlatego jesteśmy dumni, że wykorzystując wieloletnie doświadczenie pracowników firmy PozLab udało się nam stworzyć centrum badań i rozwoju dla polskich i zagranicznych firm farmaceutycznych. Działając w bardzo wymagającym środowisku zbudowaliśmy zespół, który w nowoczesnych laboratoriach opracowuje leki innowacyjne i generyczne, wykonuje badania stabilności i analizy niezbędne w kontroli jakości.

W krótkim czasie rozszerzyliśmy naszą działalność  o bardzo wymagający obszar badań mikrobiologicznych produktów sterylnych i niesterylnych. Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzają liczne, zakończone sukcesem audyty Klientów oraz otrzymane Zezwolenie na wytwarzanie i certyfikat GMP nadane przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Otworzyliśmy również spółkę Centrum Biotechnologii i Badań Mikrobiologicznych (CBBM), gdzie realizujemy wiele interesujących projektów z tego obszaru nauki. 

Swoje własne pomysły realizujemy ze środowiskiem uczelnianym z kraju i zagranicy. Współpracujemy z najlepszymi naukowcami, tworzymy konsorcja z uznanymi ośrodkami naukowymi, zdobywamy fundusze z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Jesteśmy partnerami w projektach finansowanych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej

Wierzymy, że dzięki naszej wiedzy oraz zaangażowaniu pomagamy tworzyć produkty ratujące życie.


Odwiedź nas: www.pozlab.pl

 

Istniejemy od:

października 2010 r.


Zajmujemy się:

pełnym rozwojem produktów innowacyjnych i generycznych i kontrolą jakości sterylnych i niesterylnych środków leczniczych.

Działamy w: 

sektorze farmaceutycznym.


Wspieramy: 

firmy farmaceutyczne i producentów wyrobów medycznych.

Nasza misja:

Misją firmy PozLab jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług w dziedzinie badań i rozwoju produktów leczniczych, jako wiodące na rynku polskim i europejskim, niezależne centrum badań i rozwoju.