Nu Delta

Mozolne wklepywanie faktur odejdzie wkrótce do lamusa. Technologia Nu Delta sprawia, że odczytywanie dokumentów staje się proste, szybkie i co bardzo ważne w biznesie - niezwykle tanie i skuteczne.Nu Delta zmienia świat dokumentów z analogowego w cyfrowy, wykonując ekstrakcję danych z dokumentów, w tym przede wszystkim z dokumentów księgowych. Wspiera przedsiębiorstwa, które chcą zwiększyć efektywność obiegu swoich dokumentów.


Nowoczesne technologie bezpowrotnie zmieniają świat analogowy w cyfrowy. Żyjemy w erze Internetu, wszechobecnych sieci bezprzewodowych, ekranów dotykowych, smartfonów i tysięcy aplikacji, bez których nie wyobrażamy już sobie pracy i czasu wolnego. Ale to my nadal decydujemy o ich ostatecznym przeznaczeniu i mądrym wykorzystaniu.

Mocno wierzymy, że zdobycze współczesnej nauki i techniki są ogromną szansą na lepsze funkcjonowanie przedsiębiorstw i bardziej efektywną, przyjazną pracę. W Nu Delta zgromadziliśmy zespół młodych, niezwykle kreatywnych pasjonatów, którzy swoją wiedzę i zdolności przekuwają w innowacyjne systemy IT. Dzięki ich zapałowi rozwijamy unikalną na skalę światową technologię – sztuczną inteligencję, która odczytuje dokumenty dokładnie w taki sam sposób jak człowiek.

Nasz startup od samego początku rozwijamy wspólnie z YouNick. Profesjonalne i przede wszystkim wyjątkowo partnerskie wsparcie inwestora zaowocowało wdrożeniem systemu, który ma szansę zrewolucjonizować obszar usług księgowych. Mozolne wklepywanie faktur odejdzie wkrótce do lamusa. Technologia Nu Delta sprawia, że odczytywanie dokumentów staje się proste, szybkie i co bardzo ważne w biznesie - niezwykle tanie i skuteczne. Z jednego skanu faktury odczytujemy wszystkie dane w niej zawarte - bez względu na to, gdzie są umieszczone. Z naszego rozwiązania może skorzystać każda firma, której zależy na usprawnieniu procesów księgowych oraz oszczędności czasu i kosztów.

Know how Nu Delta z pewnością pomoże zoptymalizować funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw w Polsce i na całym świecie. Może być z powodzeniem stosowane przez działy księgowości firm z dowolnej branży, operatorów i centra księgowe, banki czy dostawców oprogramowania finansowo-księgowego.

Zaprzęgnij naszą sztuczną inteligencję do dalszego rozwoju Twojej firmy!

 

Odwiedź nas: www.nudelta.pl

Pomysłodawca:

Jagoda Pieścicka


Istniejemy od:

października 2015r.

Zajmujemy się:

automatycznym rozpoznawaniem i wykrywaniem treści dowolnych dokumentów, przetwarzaniem dokumentów papierowych na wersję elektroniczną


Działamy w:

branży nowych technologii i IT

Wspieramy:

wszystkie przedsiębiorstwa, które chcą zwiększyć efektywność obiegu swoich dokumentów


Nasza misja:

zmieniamy świat dokumentów z analogowego w cyfrowy