Drukuj

2015/04/15

Masz tylko 3 minuty! Czyli jak mówić aby nas słuchano.
YouNick zaprasza na kolejne warsztaty rozwoju osobistego

Chcesz z przyjemnością prowadzić prezentacje czy szkolenia? Potrzebujesz wsparcia, aby przełamać lęk przed publicznymi wystąpieniami? Szukasz wskazówek, jak mówić, aby porywać tłumy? 23 kwietnia br. możesz wziąć udział w kolejnych warsztatach rozwoju osobistego HumaNick i skorzystać z wiedzy i doświadczenia Sebastiana Drobczyńskiego. Na spotkanie z uznanym ekspertem od marketingu politycznego zaprasza do swojej siedziby park technologiczny YouNick, miejsce rozwoju innowacyjnych biznesów. Dla posiadaczy karty HumaNick wstęp jest darmowy, dla pozostałych osób płatny 19 zł.

Warsztaty „Masz tylko 3 minuty. Czyli jak mówić, aby nas słuchano” to drugie z cyklu comiesięcznych spotkań organizowanych przez YouNick w ramach opracowanego wspólnie z pracodawcami Programu HumaNick: Enjoy your workplace! Działający od ponad 3 miesięcy projekt wspiera pracowników w rozwoju zawodowym i osobistym oraz promuje kulturę organizacyjną uwzględniającą ich potrzeby i indywidualność.

Na nasze warsztaty zapraszamy nie tylko pracowników zatrudnionych na terenie Parku, ale także mieszkańców Poznania, Suchego Lasu oraz okolicznych miejscowości. Po pierwszym, marcowym spotkaniu z coachem Michałem Pasterskim, poświęconym uwalnianiu potencjału i realizacji własnych marzeń i planów, chcemy tym razem pomóc w przełamaniu jednego z najbardziej paraliżujących nas leków – lęku przed wystąpieniami publicznymi. Dla posiadaczy karty HumaNick wstęp jest oczywiście bezpłatny, natomiast dla pozostałych osób przygotowaliśmy atrakcyjną cenę – mówi Natalia Uchman, opiekująca się w parku programem HumaNick.

Zaplanowane na czwartek, 23 kwietnia warsztaty poprowadzi Sebastian Drobczyński, ekspert od marketingu politycznego, doradca wizerunkowy oraz wykładowca poznańskiego Collegium Da Vinci.

Umiejętność występowania przed grupą ludzi to jedna z kluczowych kompetencji. Występujemy cały czas – nie tylko podczas prezentacji czy szkolenia, ale także w zwykłych codziennych sytuacjach, gdy chociażby spotykamy się z naszymi znajomymi. W najbliższy czwartek podczas warsztatów w parku technologicznym YouNick opowiem, co zrobić, aby wystąpienie publiczne było wyjątkowe i zapamiętane przez wszystkich słuchaczy – zaprasza Sebastian Drobczyński.

Warsztaty „Masz tylko 3 minuty. Czyli jak mówić, aby nas słuchano” odbędą się w siedzibie YouNick w Złotnikach k. Poznania w czwartek, 23 kwietnia br. w godzinach 15.00-17.00 (ul. Krzemowa 1, sala konferencyjna w biurowcu nr 1). Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest rejestracja (imię i nazwisko oraz firma/ uczelnia) pod adresem mailowym: humanick@younick.plDojazd do parku technologicznego autobusami linii 903 (os. Sobieskiego w Poznaniu – Park Nickel), 832 i 904 (os. Sobieskiego w Poznaniu – ul. Złotnicka w Złotnikach) oraz 905 (Dworzec PKP Poznań Główny – ul. Złotnicka w Złotnikach) komunikacji ZKP Suchy Las.

W najbliższych miesiącach w YouNick pojawią się m.in. Jakub Cyran, ekspert od marketingu interaktywnego, e-commerce i Big Data, specjalista od mediów społecznościowych Yuri Drabant, Wojciech Ławniczak doradca biznesowy i trener promujący metodę design thinking oraz Marek Zieliński, który pokaże jak sprzedawać drogo wykorzystując rolę emocji w biznesie? ,

 

Co:   Warsztaty „Masz tylko 3 minuty. Czyli jak mówić, aby nas słuchano”
Kto:       Sebastian Drobczyński – doradca wizerunkowy, ekspert od marketingu politycznego
Gdzie:   Park technologiczny „YouNick”, Złotniki k. Poznania, ul. Krzemowa 1
Kiedy:   23 kwietnia, g. 15-17
Dojazd:   autobusy linii 903 (os. Sobieskiego w Poznaniu – Park Nickel), 832 i 904 (os. Sobieskiego w Poznaniu – ul. Złotnicka w Złotnikach) oraz 905 (Dworzec PKP Poznań Główny – ul. Złotnicka w Złotnikach) komunikacji ZKP Suchy Las
Cena:       warsztaty bezpłatne dla uczestników Programu HumaNick, dla pozostałych płatne 19 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sebastian Drobczyński od 18 lat doradza zarządom firm i korporacji w zakresie tworzenia i kreowania wizerunku. Czynnie uczestniczy w przygotowaniu i prowadzeniu kampanii politycznych i wyborczych. Wykładowca Collegium Da Vinci.