IVI

Mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszej poznańskiej klinice już wkrótce wiele osób będzie cieszyło się zdrowiem i szczęśliwym rodzicielstwem.IVI prowadzi nowoczesną, przyjazną i komfortową dla pacjentów i ich rodzin klinikę ginekologiczną i leczenia zaburzeń płodności.

Uważamy, że posiadanie dziecka jest niezbywalnym prawem każdego dorosłego człowieka. Dla większości ludzi narodziny potomka to najistotniejsze wydarzenie, nadające życiu głęboki sens. Dlatego postanowiliśmy stworzyć w Poznaniu wyjątkowe miejsce, w którym nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów w zakresie ginekologii i psychologii pozwolą odczuwać radość z nowego istnienia szerokiej grupie pragnących dziecka, a zmagających się z niepłodnością par.

Na pierwszym planie wszystkich naszych działań stawiamy dobro i komfort pacjentów, którym towarzyszymy w niełatwych i często bardzo intymnych chwilach. Chcemy każdej osobie zapewnić leczenie w jak najlepszych warunkach, z pełnym poszanowaniem dla jej czasu i prywatności.

W naszej klinice znajdziecie nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale przede wszystkim przyjazny, wysoko wykwalifikowany personel – począwszy od pracowników recepcji, po lekarzy, pielęgniarki, psychologów, dietetyków czy fizjoterapeutów. Każda pacjentka, wraz ze swoją rodziną, zostanie w trakcie leczenia i prowadzenia ciąży otoczona przez nas kompleksową, indywidualną opieką. Ogromną wagę przykładamy także do badań prenatalnych, dzięki którym wiele wad dziecka można wyleczyć jeszcze w łonie matki. W naszej klinice pacjenci będą mieli do nich zawsze pełny dostęp.

Wierzymy, że nasz projekt, realizowany wspólnie z YouNick, zmieni na lepsze oblicze usług medycznych związanych z leczeniem niepłodności. Mamy intencję dostarczenia rodzicom nadziei i realnej pomocy, a w konsekwencji powodów do czucia się spełnionym człowiekiem. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszej poznańskiej klinice już wkrótce wiele osób będzie cieszyło się zdrowiem i szczęśliwym rodzicielstwem.

Odwiedź nas: www.ivita.eu

Pomysłodawca:

Agnieszka Drews, Jan Drews, Mariusz Kłobucki


Istniejemy od:

września 2013 r.

Zajmujemy się:

prowadzeniem w Poznaniu nowoczesnej kliniki ginekologicznej i leczenia zaburzeń płodności.


Działamy w:

branży medycznej.

Wspieramy:

pacjentki ze schorzeniami ginekologicznymi oraz osoby borykające się z problemem niepłodności.


Nasza misja:

stworzenie nowoczesnego, przyjaznego i komfortowego dla pacjentów i ich rodzin miejsca leczenia chorób kobiecych i przywracania płodności.