GoSell


 

GoSell zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań dla centrów handlowych i sektora retail w obszarze aplikacji mobilnych i dystrybucji informacji marketingowych. Firma wzbogaca i ulepsza komunikację marketingową pomiędzy obiektami handlowymi a konsumentami.

Handel jest stary jak świat. Od zarania dziejów ludzie sprzedają, kupują i wymieniają towary i usługi. Bez handlu nie byłby możliwy rozwój naszej cywilizacji. Po tylu wiekach jest on dalej kołem zamachowym światowej gospodarki. Zmienia się tylko sposób i miejsce, w którym jest prowadzony. Kiedyś szczytem marzeń były zakupy w krakowskich Sukiennicach, dzisiaj ich odpowiednikiem są warszawskie Złote Tarasy czy poznański Stary Browar. I mimo że współczesny handel przenosi się coraz bardziej do sieci, to centra handlowe ciągle przyciągają tłumy. Uważamy jednak, że ich dalszy rozwój musi być oparty na innowacyjności i nowoczesnych technologiach.

Cyfryzacja obiektów handlowych to ambitne wyzwanie, wymagające ogromnej wiedzy i doświadczenia w wielu obszarach. Dlatego w naszym zespole zgromadziliśmy specjalistów z branży marketingowej, IT, interaktywnej, social media i business development. Dzięki ich unikalnym kompetencjom oraz wsparciu naszych partnerów - YouNick i Grupy IMS, stworzyliśmy wyjątkowe rozwiązania dla centrów handlowych i najemców: aplikację mobilną GoMall i autorski system GoTarget.

Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszym, zabieganym świecie trzeba chronić ludzi przed zalewem inwazyjnych, niepotrzebnych reklam. Dlatego nasze produkty pozwalają dostarczać konsumentom ściśle spersonalizowanych informacji w odpowiednim dla nich miejscu i czasie. W tym celu oferujemy obiektom handlowym nie tylko nowoczesną, obsługiwaną przez naszych konsultantów aplikację mobilną, ale także z powodzeniem dystrybuujemy treści promocyjne galerii i poszczególnych marek poprzez zintegrowane kanały komunikacji – stronę internetową, media społecznościowe, digital signage, rabatomaty, Wi-Fi czy beacons. Wszystko po to, aby centra handlowe były nowoczesnymi, przyjaznymi i chętnie odwiedzanymi przez Polaków miejscami zakupów i spotkań.

Cieszymy się, że opracowane przez nas rozwiązania zostały dostrzeżone i docenione przez branżę handlową. Podczas warszawskich Retail Technology Days 2014 za system GoTarget otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Retail Evolution Award w kategorii „Innowacja marketingowa”.

GoSell -  z sukcesem angażujemy Twoich klientów!


Odwiedź nas: www.gosell.pl