CEBIM (Centrum Edukacji Bio-Medycznej)

Nasza intencja jest prosta – tworzyć najskuteczniejszą strategię dla Twojego produktu bądź usługi z branży bio/life sciences.


 

CEBIM świadczy usługi doradcze dla sektora Bio/Life Science. Wspiera m.in innowacyjnych przedsiębiorców (w tym start-up’y, spin-off’y),  jednostki naukowe oraz fundusze inwestycyjne.

Wiemy, że droga od pomysłu na biznes do rynkowego sukcesu jest często trudna i wyboista. Można ją porównać do wspinaczki wysokogórskiej. Aby zdobyć wymarzony szczyt nie wystarczy sam zapał, dobre chęci i doskonały sprzęt. Potrzebna jest wiedza, doświadczenie oraz wsparcie profesjonalnych doradców.

Branża bio i life sciences nie jest wyjątkiem. Bez względu na jakim etapie rozwoju jest projekt, weźmiemy go pod lupę i przeanalizujemy. Nasza intencja jest prosta – tworzyć najskuteczniejszą strategię dla Twojego produktu bądź usługi.

Powstaliśmy w Nickel Inkubator i w ciągu niespełna roku staliśmy się dla naszego inwestora równorzędnym partnerem. Wierzymy w to, że pomiędzy światem nauki i biznesu można i trzeba budować pomost, aby pomysły ważne społecznie miały szansę zaistnieć i przysłużyć się nam wszystkim. Dlatego pomogliśmy w ocenie kilkudziesięciu projektów z branży bio i life sciences, wspomagamy proces rejestracji wyrobów medycznych i leków, jesteśmy partnerem w aplikowaniu o środki publiczne przeznaczone na prace badawczo-rozwojowe. Nasz obszar działania to modelowanie ścieżek komercjalizacji i wyceny wartości niematerialnych. Zarządzamy własnością intelektualną i pomagamy w uzyskaniu patentów, wzorów użytkowych i znaków towarowych współpracując z doświadczonymi kancelariami patentowymi.

Doradzamy od pierwszego kroku w drodze na szczyt.


Odwiedź nas: www.cebim.pl

Pomysłodawca:

Urszula Mikiewicz


Istniejemy od:

stycznia 2013 r.

Zajmujemy się:

świadczeniem usług doradczych dla sektora nowoczesnych technologii


Działamy w:

sektorze bio/life sciences

Wspieramy:

m.in innowacyjnych przedsiębiorców (w tym start-up’y, spin-off’y),  jednostki naukowe, fundusze inwestycyjne


Nasza misja:

rzetelnie świadczyć usługi na rzecz rozwoju biznesów ważnych społecznie