>

Park technologiczny 

YouNick to wyjątkowy park technologiczny, w którym na pierwszym miejscu jest człowiek. Człowiek, który prowadzi lub współtworzy biznes i potrzebuje przyjaznego otoczenia oraz warunków do pracy, by być kreatywnym i efektywnym. Naszą intencją jest zapewnić takie otoczenie, dlatego udostępniamy wygodną i nowoczesną przestrzeń, w tym: 

 


YouNick to wyjątkowe środowisko dla rozwoju innowacyjnych biznesów. Wspieramy ludzi z ciekawymi pomysłami na biznes, udostępniając środki finansowe, a także doradzając na każdym etapie rozwoju firmy. Wspólnie z pomysłodawcą budujemy strategię i plan działań, pozostając otwartymi na wiele wyzwań. Nasze relacje opieramy o ideę partnerstwa i głębokiej współpracy w realizacji wspólnego celu, jakim jest sukces rynkowy rozwijanej spółki. 


YouNick (dotychczas Nickel Technology Park Poznań) to pierwszy w Polsce prywatny park naukowo-technologiczny. Tutaj Twój potencjał łączy się z naszym. Współtwórz z nami swoje unikalne miejsce.

Zobacz także:

 

You+Nick=YouNick
Place to create

YouNick to park technologiczny wspierający w rozwoju innowacyjne biznesy. Dostarczamy usługi finansowania biznesu, rozwoju produktów i usług oraz wynajmu nowoczesnej przestrzeni pracy.

Otwórz film Zamknij film
Przejdź do strony: Co nowego w YouNick
Przejdź do strony: Zobacz park technologiczny YouNick
Przejdź do strony: Kim jesteśmy
Przejdź do strony: Firmy w YouNick
Przejdź do strony: Napisz do nas