O nas

Jesteśmy pierwszym w Polsce operacyjnym funduszem inwestycyjnym. Operacyjnym znaczy angażującym się ramię w ramię z founderami w rozwiązywanie ich najtrudniejszych problemów. Jeśli jesteś naukowcem – nie musisz być biznesmenem, żeby założyć biznes. Jeśli masz doświadczenie biznesowe – nie musisz być naukowcem, żeby zbudować biznes oparty na przewagach technologicznych. Naszą rolą jest zadbać o odpowiednie wsparcie. Każdemu z realizowanych projektów dedykujemy również menedżera inwestycyjnego, operacyjnie współpracującego w pokonywaniu codziennych wyzwań.

One-stop-shop dla innowacji

Zespół YouNick Mint to doświadczeni specjaliści z obszaru inżynierii finansowej, user i market researche'u, sprzedaży i marketingu oraz rozwoju biznesu. Na co dzień pracujemy pod jednym dachem z uznanymi projektantami i inżynierami zajmującymi się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych oraz z naukowcami zaangażowanymi od lat w rozwój leków dla najbardziej uznanych firm farmaceutycznych w Polsce i zagranicą.

Jakie projekty wspieramy?

Inwestujemy na wczesnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa (pre-seed i seed) w unikalne technologicznie projekty z branż IOT, ICT, Bio/Life Science oraz w zaawansowane usługi. Stawiamy na projekty, które mają globalny potencjał, przewagę technologiczną nad alternatywnymi rozwiązaniami i realną wizję zbudowania wartości 150 mln zł w okresie 7 lat.

 

Zgłoś projekt

 

Do bólu pragmatyczni

Ograniczamy wszelkie formalności i koncentrujemy się na biznesie. Nie oczekujemy od Ciebie ani biznesplanów, ani wycen przedsiębiorstwa, ani rozbudowanych prognoz finansowych. Odważnie skracamy wszystkie łączące nas umowy. Jesteśmy do bólu pragmatyczni, robimy tylko to i wszystko to, co na wczesnym etapie rozwoju Twojego biznesu ma sens. 

Inwestujemy w to, na czym się znamy i co rozumiemy.
Badamy, budujemy, weryfikujemy i dostarczamy na rynek.
Pomagamy Ci zarobić.


 

Dowiedz się więcej o rozwoju nowych produktów i usług w YouNick.