Aktualności

2016/06/15

13 czerwca odbyło się kolejne spotkanie w ramach kampanii społecznej „Praca? Lubię to!”, współorganizowanej z Uniwersytetem SWPS. Przeczytaj relację i zobacz zdjęcia! ⬇⬇⬇

Więcej
2016/06/01

Chleb zapewniający godną pracę. Kawa, która stała się pasją. Optymizm i poczucie własnej wartości, które podnoszą jakość naszego życia. I wreszcie garść faktów o generacji Z, która zmieni oblicze rynku pracy. Zapraszamy 13.06 do siedziby Uniwersytetu SWPS w Poznaniu na kolejne inspirujące prelekcje w ramach kampanii społecznej >Praca? Lubię to!<.

Więcej
2016/05/16

Możliwość skorzystania z analizy składu ciała z indywidualnym omówieniem wyniku, ćwiczenie Racjonalnej Samoanalizy Żywieniowej, praca z oddechem i ciałem oraz degustacja koktajli owocowo-warzywnych. Zapisz się! ⬇⬇⬇

Więcej
2016/05/08

Współczesny klient jest wyedukowany – płaci wyłącznie za to, co go interesuje. A interesująca jest dla niego wartość, która spełnia jego rzeczywistą potrzebę. Zapraszamy na praktyczny warsztat, podczas którego dowiesz się, czym jest ta tajemnicza propozycja wartości i jak zbudować na niej produkty lub usługi, które klienci pokochają. SPRAWDŹ!!! ⬇⬇⬇

Więcej
2016/05/11

10 maja br. w YouNick wystartowała kampania społeczna „Praca? Lubię to!”, współorganizowania z Uniwersytetem SWPS. Przeczytaj relację, obejrzyj film i zobacz zdjęcia! ⬇⬇⬇

Więcej
2016/04/24

Dlaczego warto lubić własną pracę i zarabiać na swojej pasji? Czy istnieje zależność pomiędzy zaangażowaniem pracownika a wynikami finansowymi przedsiębiorstwa? Po co inwestować w przyjazne przestrzenie pracy i udane relacje w zespołach? Na te i wiele innych pytań odpowie rozpoczynająca się kampania społeczna „Praca? Lubię to!". Czytaj więcej ⬇⬇⬇

Więcej
2016/04/11

22 kwietnia Off-Road 4x4 w YouNick! W planie imprezy - jazda autami terenowymi po złotnickich wertepach, strzelanie z łuku sportowego i wiatrówki, a do tego wielkie grillowanie i grochówka.
WSTĘP WOLNY!

Więcej
2016/03/24

W rozmowie z portalem MamBiznes.pl Adam Siwczyński, ekspert z obszaru inwestycji kapitałowych w YouNick, opowiada m.in. o ekosystemie polskich startupów, najczęstszych błędach popełnianych przez pomysłodawców i cechach idealnego projektu. Czytaj więcej ⬇⬇⬇

Więcej
2016/03/24

Poznań wyrósł na jedną ze stolic polskiej sceny startupowej. Młode, innowacyjne firmy powstają tutaj w błyskawicznym tempie. Startupy mają szansę rozwijać się, uzyskać wsparcie ekspertów i dofinansowanie w kilku miejscach, a do jednych z istotniejszych należy YouNick.

Więcej
2016/03/24

4 kwietnia wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu oraz Klubem HDK PCK Błękitna Kropelka zapraszamy do oddania krwi na rzecz potrzebujących. Wśród younickowych krwiodawców rozlosujemy nagrody - jeśli Wy robicie coś wielkiego dla innych, my chcemy zrobić coś małego dla Was.

Więcej
2016/03/24

W rozmowie ze Strefą Biznesu Dagmara Nickel, prezes YouNick, opowiada o tym, jak tworzyć miejsca pracy, do którego ludzie chcą wracać każdego ranka. Czytaj więcej ⬇⬇⬇

Więcej
2016/03/17

21 nowych spółek w najbardziej zaawansowanych technologicznie branżach gospodarki, ponad 100 miejsc pracy oraz blisko 32 mln zł na rozwój innowacyjnych biznesów. To tylko niektóre efekty naszej 5-letniej działalności inwestycyjnej.

Więcej
2016/03/08

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy procedurę uzyskania akredytacji ośrodka innowacji świadczącego usługi proinnowacyjne w Ministerstwie Rozwoju, Departament Innowacji i Przemysłu.

Więcej
2016/01/19

W tym roku Program HumaNick zmienia sie dla Was.
Zgodnie z Waszymi sugestiami stawiamy na fun i integrację!
Zobacz szczegółowy plan i wybierz aktywność dla siebie :)

 

Więcej
2015/11/09

Nagrody Eurobuild Awards to jedne z najważniejszych wyróżnień w branży nieruchomości komercyjnych. Cieszymy się, że filozofia miejsca pracy, która odzwierciedla się w powierzchniach biurowych Biurowca nr 3, znalazła uznanie. Więcej o tej filozofii dowiesz się z reportażu o naszym nowym biurowcu z nowoczesnymi biurami do wynajęcia. Zobacz!

Więcej
2015/12/04

Zapraszamy do przyłączenia się do kompletowania paczki dla potrzebującej rodziny w ramach SZLACHETNEJ PACZKI.  Szlachetna paczka od 15 lat daje potrzebującym impuls do zmiany. W tym roku wspieramy tę akcję i zapraszamy do przyłączenia się! Dzięki Tobie kolejna rodzina otrzyma mądrą pomoc.

Więcej
2015/10/22

"Zarządzanie po polsku” to projekt „Pulsu Biznesu”, który bierze pod lupę polską szkołę zarządzania. W gronie partnerów projektu, w tym YouNick, opracowano kodeks dobrych praktyk zarządzania polską firmą, uwzględniający charakter naszej gospodarki, cechy kulturowe, globalną konkurencję i wyzwania. Jakie wartości są ważne dla przedsiębiorców z Polski? Czy swoich pracowników traktujemy bardziej przedmiotowo, czy podmiotowo, wspierając ich w rozwoju i tworząc dobre warunki pracy?

Więcej
2015/10/27

Nie jest Ci obojętne w jakim otoczeniu mieszkasz i jak wygląda Twój dom? Lubisz tworzyć, rozmawiać z ludźmi, przekonywać do swoich racji, pięknie się różnić i razem pracować? Interesuje Cię proces powstawania produktów zgodnie z zasadami design thinking? Dołącz do nas!

Więcej
2015/10/09

29 października, podczas Dni Otwartych YouNick, Marek Zieliński - ekspert z zakresu negocjacji i sprzedaży osobistej, technik komunikacji międzyludzkiej oraz komunikacji targowej, poprowadzi warsztat pt. "Jak sprzedawać drogo? Psychologiczne aspekty sprzedaży". Na spotkanie z ekspertem zapraszamy do Centrum Konferencyjnego YouNick w godzinach 15:00 - 17:00.
WSTĘP BEZPŁATNY.

Więcej
2015/10/09

29 października otwieramy restaurację KarmNick La Petite Cuisine. Będzie ją prowadzić firma La Petite Cuisine posiadająca 3 lata doświadczenia na rynku gastronomicznym. Wypełnij ankietę, aby pomóc nowemu operatorowi jak najlepiej spełnić oczekiwania.

LINK DO ANKIETY: http://goo.gl/forms/XlvVxK9p0s

Więcej
2015/10/09

Nowy biurowiec YouNick to miejsce do rozwoju biznesu dla firm, startupów oraz osób poszukujących przestrzeni coworkingowej. W budynku, wzorowanym na siedzibach najlepszych firm IT na świecie, swoje biura zlokalizowały już spółki Trecom oraz CEDC International. Dla firm, które wynajmą kolejne powierzchnie w nowo otwartym biurowcu, przygotowaliśmy specjalne 3-miesięczne wakacje czynszowe.

Więcej
2015/10/01

Przedszkole kompetencyjne UL, mieszczące się na terenie YouNick, otwiera drzwi dla najmłodszych dzieci. Wraz z nadejściem jesieni rozpoczął funkcjonowanie żłobek. Przyjazna, dobrze wyposażona przestrzeń, życzliwa i ciepła opieka oraz oferta edukacyjna zostały stworzone specjalnie dla dzieci w wieku od lat 1 do 3.

Więcej
2015/09/16

Zakończył się projekt Pulsu Biznesu #ZarządzaniePoPolsku, którego celem było zbadanie polskiego stylu i metod zarządzania. Efektem kilkumiesięcznej pracy ekspetów i menedżerów wysokiego szczebla, w tym YouNick, jest raport, będący źródłem cennych informacji o polskich przedsiębiorcach i wskazówek dot. rozwoju polskich firm.

Zapraszamy do pobrania raportu, z którego dowiecie się, czy Wasza firma to orzeł, ryś, a może niedźwiedź. POBIERZ RAPORT
Strona projektu: www.popolsku.pb.pl

Zachęcamy również do zapoznania się z komentarzem prezes Dagmary Nickel nt. przedsiębiorczości w Polsce.

Więcej
2015/09/10

Jak firmy mogą skutecznie sprzedawać firmom? Przyjdź 23 września do YouNick na warsztat z Jakubem Cyranem i poznaj 5 sprawdzonych sposobów na sprzedaż B2B. Dowiesz się m.in. co działa w B2B, jak wykorzystać social media do sprzedaży B2B i jakie działania budują wizerunek eksperta. Zapisz się już dziś i przenieś swoją firmę na poziom wyżej: humanick@younick.pl. Więcej szczegółów na plakacie wydarzenia.

Blog Jakuba Cyrana: jakubcyran.pl
O Data Leezer: younick.pl/pl/dataleezer

Więcej
2015/08/04

Szukasz przedszkola, które sprawi, że Twoje dziecko rozwinie skrzydła?
Chcesz mieć pewność, że zostawiasz dziecko w dobrym miejscu, gdy idziesz do pracy?

Na terenie YouNick funkcjonuje wyjątkowa placówka edukacyjna – Przedszkole kompetencyjne UL. To miejsce gdzie dzieci mogą swobodnie bawić się i poznawać świat, by potem wracać do domu pełne wrażeń.

Zapraszamy do oglądania przedszkola i rozmów z nami od poniedziałku do piątku między godziną 9 a 15.
Od 1 października przyjmujemy również dzieci od 1 roku życia – do oddziału żłobkowego. Zapisy trwają.


NTPP, ul. Krzemowa 1, Złotniki
tel. 61 65 85 520

Więcej informacji: www.ulprzedszkole.pl

Więcej
2015/08/04

W najbliższy wtorek na warsztatach HumaNick Enjoy Your Workplace uzbroimy się w aparaty i wyruszymy na poszukiwania wyjątkowych kadrów. Towarzyszyć nam będzie Radosław Kołpowski, zdobywca 1. miejsca w 6.edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska 2010 w kategorii Zwierzęta. Pamiętaj - i Ty możesz zostać fotografem.

Weź swój aparat i zapisz się na warsztat!
humanick@younick.pl

Więcej
2015/08/04

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Tylko jak zadbać o zdrowie, spędzając wiele godzin w pracy przed komputerem? Okazuje się, że i w biurze można "być fit". Pod koniec lipca zaprosiliśmy do YouNick doświadczoną fizjoterapeutkę, instruktorę jogi i Pilates - Małgorzatę Jachacz-Łopatę - która pokazała kilka skutecznych ćwiczeń do wykonania w miejscu pracy, niekiedy nawet nie odchodząc od biurka. Dziś chcemy podzielić się z Wami tą wiedzą, prezentując krótki przewodnik po ćwiczeniach, które poznaliśmy na warsztacie. Zobaczcie zdjęcia, ćwiczcie i cieszcie się zdrowym kręgosłupem!

Pobierz Przewodnik po ćwiczeniach - Twój zdrowy kręgosłup

Więcej
2015/08/04

Park technologiczny YouNick zaprasza na zajęcia warsztatowe dla młodzieży w obszarze nauk przyrodniczych, nowych mediów i ekonomii. Widzimy mnóstwo zajęć dla małych dzieci, tymczasem starszym pozostaje tylko własna inwencja twórcza i / lub komputer. Dlatego też w tygodniu 10-14 sierpnia przy wsparciu firm z parku organizujemy testowe warsztaty dla młodzieży w wieku od 9 do 14 lat.

W trakcie warsztatów oprócz samych zajęć chcielibyśmy porozmawiać z młodzieżą o tym, co ich kręci i czym chętnie by się zajęli w czasie wolnym po szkole, jak również poprosimy ich o feedback co do zajęć, które przeprowadziliśmy. Całość zaplanowana jest na 2,5 godziny od 10.30 do 13.00 i jest nieodpłatna. Zapewniamy obiad.

Miejsce: Park Technologiczny YouNick, biurowiec nr 1 sala konferencyjna.
Zapisy: joanna.sowinska@nickel.com.pl

Więcej
2015/07/22

Poznajemy na różnych poziomach. Umysłem, sercem i poprzez doświadczenie. Ten ostatni sposób jest najskuteczniejszy. Poczuć na własnej skórze. Zrozumieć i doświadczyć. Taką możliwość dostarczy wkrótce TestLab – zespół labów wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do testowania produktów i usług. 

Więcej
2015/07/22

"W Polsce tworzenie korporacyjnych wehikułów inwestycyjnych w postaci VC zaczyna zyskiwać zainteresowanie wśród liderów branżowych, zwłaszcza w przemyśle, bankowości czy ubezpieczeniach. W zależności od firmy może to być sposób na inwestowanie, poszukiwanie innowacji czy stymulowanie wzrostu firmy [...] Należy postawić sobie pytanie czy w Polsce istnieją na tyle duże lokalne firmy, dla których stworzenie własnego korporacyjnego funduszu o charakterze VC miało by sens? [...] Czy byłby w stanie realnie pozyskiwać do swojego portfela inwestycyjnego firmy umożliwiające mu osiągnięcie nałożonych przez właściciela celów – wzrostu, stopy zwrotu, poszerzenia zakresu technologii i kompetencji czy też innowacyjnego modelu biznesowego? Wydaje się, że prawdopodobieństwo powodzenie takiego przedsięwzięcia na lokalnym rynku jest wysokie przynajmniej z kilku powodów [...] wybrane parki technologiczne wspierają przedsiębiorców i aktywnie inwestujące ze środków własnych lub pozyskanych z programów EU takie jak Poznański YouNick, Lubelski LPNT czy Gdański GPNT." - pisze na swoim blogu w INN Poland Piotr Pietrzak, CTO w IBM.

Zapraszamy do przeczytania całego, bardzo interesującego wpisu.

Więcej